دانلودنسخه آزمایشی نرم‌افزار «شیعه شناسی» - بزرگترین وکاملترین وبلاگ دانلودکتاب ونرم افزاررایگان
X
تبلیغات
رایتل

بزرگترین وکاملترین وبلاگ دانلودکتاب ونرم افزاررایگان

دانلودنسخه آزمایشی نرم‌افزار «شیعه شناسی»

نسخه آزمایشی نرم‌افزار اندروید «شیعه‌شناسی» با ویژگی سازگاری با تبلت و انواع گوشی‌ها و تمام نسخه‌های سیستم عامل اندروید با هدف پاسخ به شبهات و انتشار اخبار جهان تشیع تولید شد.
 به گزارش مشرق، نرم‌افزار اندروید «شیعه شناسی» که بر اساس مطالب پایگاه اینترنتی مجمع جهانی شیعه شناسی طراحی شده است منتشر شد، در این نرم افزار امکان دریافت لحظه‌ای مطالب تخصصی شیعه شناسی نظیر مجموعه مقالات مرتبط با شناخت شیعه، پاسخ به شبهات، حدیث روز، اخبار جهان تشیع و تقویم شیعه  وجود دارد.
انتشار نسخه آزمایشی نرم‌افزار «شیعه شناسی»
از قابلیت‌های این نرم‌افزار می‌توان به روزرسانی خودکار، ذخیره‌سازی مطالب به صورت تکی و گروهی و متناسب با نوع اینترنت با امکان تغییر نوع ذخیره‌سازی در تنظیمات، استفاده در حالت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت، شتراک‌گذاری مطالب در همه نرم‌افزارهای ارتباطی به صورت ویژه با امکان ویرایش قبل از ارسال،‌ اطلاع از آخرین مطالب منتشر شده در Notification Center، سفارشی سازی مطالب مورد علاقه،‌ سازگاری با تبلت و انواع گوشی‌ها و تمام نسخه‌های  سیستم عامل اندروید و ... اشاره کرد.

علاقه‌مندان برای برای دانلود نرم‌افزار می‌توانند برای دانلود مستقیم از اینجا و برای دانلود از مایکت از اینجا اقدام کنند.
منبع: فارس